ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی

خبر

کارکنان بانک صادرات خراسان رضوی مبلغ دومیلیاردوششصد وبیست میلیون ریال به ستاد دیه استان جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، کمک مالی کردند

هم‌زمان با ایام عید سعید فطر، کارکنان بانک صادرات خراسان‌رضوی مبلغ دومیلیاردوششصد وبیست میلیون ریال به ستاد دیه استان جهت آزادی زندانیان جرائم غیر مد، کمک مالی کردند.
به گزارش صبح مشهد، کیومرث جهانبانی مدیر امور شعب بانک صادرات استان خراسان‌رضوی در حاشیه نشست با جواد غفاریان طوسی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان و هیات همراه که در طبقه یازدهم ساختمان برج سپهر در مشهد برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار صبح مشهد افزود: در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی کارکنان به‌ویژه در ایام ماه مبارک رمضان بیش از ۱۱۰ هزار بسته معیشتی به‌صورت شبکه‌ای و هماهنگ در کشور توسط آقای دکتر صیدی مدیر عامل بانک صادرات ایران و صدها کمک معیشتی دیگر توسط کارکنان امور شعب خراسان رضوی به مردم عزیز کشورمان و استان اهدا شده است.
کیومرث جهانبانی ضمن تشکر از دکتر صیدی ریاست بانک صادرات کشور برای توجه ویژه به مناطق محروم و گسترش مسئولیت‌های اجتماعی، ادامه داد: در ماه مبارک رمضان و پیرو فراخوانی که به همکاران در امور شعب خراسان رضوی داده شد، بیش از ۲۶۲ میلیون تومان وجه نقد به نیت کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد استان جمع‌آوری و تقدیم ستاد دیه شد.
وی در خصوص سایر کمک‌های بانک صادرات به زندانیان معسر افزود: از ۳۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب در نظر گرفته شده برای کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند، بیش از ۵ میلیارد ریال تسهیلات با نرخ ۴ درصد تاکنون پرداخت شده و این کمک‌ها هم‌چنان به معرفی‌شدگان از سوی ستاد دیه استان ادامه دارد.

بانک صادرات خراسان رضوی پیشران در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و عام‌المنفعه است
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان هم با اشاره به کمک‌های سخاوتمندانه مدیریت و کارکنان شعب بانک صادرات خراسان‌رضوی برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گفت: انصافاً کارکنان وظیفه‌شناس بانک صادرات در همه عرصه‌ها یاریگر مردم نیازمند بوده و پرسنل این بانک در ایفای مسئولیت اجتماعی خویش نسبت به سایر بانک‌ها و موسسات مالی استان، فعال و در صف مقدم بودند که جا دارد از جناب کیومرث جهانبانی مدیر محترم امور شعب بانک صادرات خراسان‌رضوی و همکاران محترم‌شان تشکر ویژه‌ای داشته باشم.
جواد غفاریان طوسی افزود: امید است با این کمک ۲۶۲ میلیون تومانی کارکنان بانک صادرات استان حداقل ۱۴ زندانی معسر و نیازمند جرائم غیرعمد را آزاد و به آغوش خانواده برگردانیم.
وی با بیان این که ۵۹۵ محکوم جرائم غیرعمد هم‌اکنون در زندان‌های استان به سر می‌برند، افزود:َ از ابتدای امسال بیش از ۴۵ میلیارد ریال توسط خیرین به ستاد دیه استان کمک شده و ما این مبلغ را که در نوع خود بی‌سابقه بوده برای کمک به آزادسازی زندانیان معسر هزینه خواهیم کرد.

انتخاب رنگ