ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی

خبر

مشارکت 1 میلیارد ریالی کارخانه‌دار خوشنام خراسانی در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

مدیرعامل شرکت خوشنام «گلریز» که در عرصه تولید دستمال کاغذی و لوازم بهداشتی فعالیت دارد، با اهداء مبلغ 1 میلیارد ریال در ثواب آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان شریک شد. به گزارش ستاد دیه خراسان‌رضوی، جناب آقای سید محمدرضا هاشمیان مدیرعامل شرکت صنایع تولیدات کاغذی خراسان (گلریز) روز سه‌شنبه 20 اسفند 98 با حضور در محل ستاد دیه استان و دیدار با مدیر نمایندگی این ستاد و تقدیم چکی به مبلغ 1 میلیارد ریال، زمینه‌ساز آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در آستانه تحویل سال جدید شد.
هاشمیان هدف از اقدام خیرخواهانه خود را هدیه امید و شادی به خانواده‌های زندانیان جرائم غیرعمد در آستانه تحویل سال جدید عنوان کرد و گفت: امیدوارم ثواب و بشارت این اقدام به روح پدرم مرحوم سید مجتبی هاشمیان (بنیان‌گذار شرکت گلریز) برسد.
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان نیز با قدردانی از عمل نیک‌اندیشانه جناب آقای هاشمیان، خطاب به وی گفت: در حافظه مردم خراسان، شرکت گلریز به عنوان شرکتی خوشنام در عرصه سلامت و بهداشت مردم نقش بسته است. غفاریان طوسی افزود: با توجه به شرایط کنونی که کشور درگیر مصائب ویروس کرونا هست و ما تلاش مضاعفی داریم تا زندانیان بیش‌تری از زندان آزاد کنیم، کمک‌های خیراندیشانه شما می‌تواند قطعاً در مسیر حفظ سلامتی مردم قلم‌داد شود.
در دیدار جناب آقای هاشمیان با مدیر نمایندگی ستاد دیه استان، آقایان دهقان (سرپرست حوزه نظارت بر امور زندان‌های مشهد) و عبدی (مدیر زندان مرکزی مشهد) نیز حضور داشتند.

انتخاب رنگ