ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی

خبر

ایران در سوگ سردار بزرگ اسلام

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا﴿آیه ۲۳ سوره احزاب﴾
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
فرمانده دلاور، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، نمونه‌ای ارزشمند برای یاران رهبری و انقلاب بود که بر سر ارزش‌های نظام مقدس اسلامی جان خود را تقدیم کرد.
ملت ایران از این غم بزرگ اندوهگین شد، اما ملتی که عاشق شهادت است اسارت را برنمی‌تابد و عاقبت این ملت یا پیروزی است یا شهادت. ان‌شاءالله خون پاک سردار شهید سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهداء مظلوم این حادثه تروریستی، نهال ظلم‌ستیزی و حق‌طلبی ملت ایران اسلامی را بیش از پیش اعتلاء می‌بخشد و هم‌چنان که مقام معظم رهبری فرمودند از این پس نیز «خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است.»
مشهد مقدس، روز یک‌شنبه 15 دی ماه میزبان پیکر پاک این شهید بزرگوار در حرم مطهر امام رضا (ع) است و مردم مشهد فردا با حضور خود در مراسم تشییع پیکر ایشان حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید.
مدیریت، معاونان و کارکنان ستاد دیه خراسان رضوی نیز به نوبه خود واقعه شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و یارانش را به محضر امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری، خانواده و بستگان این شهیدان و ملت ایران اسلامی تبریک و تسلیت و تبریک عرض می‌نمایند. روحش شاد و راهش پررهرو باد.

انتخاب رنگ